| Δи∂яɛɛα Ƨcʋмρικ a întrebat:

Cum pot sa pun intrebari la Întrebari fara raspuns?

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pai de obicei ele trec in acea categorie daca dupa ceva timp de cand ai postat-o pe site nu primestiniciun raspuns.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Întrebări fără răspuns nu este o categorie, acolo ajung doar întrebările care nu şi-au găsit răspunsul până acum.

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Nu potihappy
Se duc ele acolo pentru ca nu au primit raspunshappy

| mary a răspuns:

Nu exista asa ceva. acele intrebari sunt acolo pentru ca nu si-au gasit inca raspunsul si site-ul ti le arata sa te uiti pe ele si sa vezi daca poti raspunde la ele. acele intrebari sunt puse acolo temporar pana isi gasesc cel putin un raspuns.