| dedfgv a întrebat:

Cum pot sa pun mai multe poze pe o singura foaie atunci cand de scot la imprimanta? adica se le selectez din calculator... ajutati-ma rapid

dau si funda si vot si de toatecrying

Răspuns Câştigător
| Mandy4105 a răspuns:

Le deschizi si le pui in word cu copy si paste, leredimensionezi (daca vrei sa le faca mai mici sau mai mari) si ca sa poti sa le pui una langa alta dai dublu click pe ea si trebuie sa iti apara o fereastra, in partea de sus a acesteia trebuie sa aiba un buton "aspect" sau "wrap" (nu sunt sigura ca am scris corect denumirea) dai pe el si selectezi pictograma in care iti arata o poza cu scris de jur imprejurul ei (asta trebuie sa o faci la fiecare poza in parte) apoi cu clickul apasat le tragi si le pui acolo unde vrei pe pagina...
PS: da-i un preview inainte ca sa fi sigura ca le-ai pus cum trebuie! Succes! love struck

2 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Pey baga-le in word. Asa fac eu big grin. Si le maresti/micsorezi ca sa-ti incapa.
Succes! happy