| ShockyPunk a întrebat:

Cum pot sa pun muzica de pe comp pe telefon folosind bluetooth-ul?
Imi trebuie vreun program, ceva? thinking
Thx.

Răspuns Câştigător
| TheSearcher a răspuns:

Da. ar trebui sa primesti un CD cu programul de instalare pentru bluetooth. dupa ce l'ai instalat. pornesti bluetooth-ul la telefon, cauti pe PC numele telefonui si vei avea un meniu unde sa pui melodiile dupa care urmeaza sa le trimiti =).

2 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Iti trebuie windows cu service pack altfel nu va citit bluethoot-ul. Apoi iti cumperi un adaptor bluethoot (in jur de 10-15 lei) si poti transfera fara probleme.Nu prea recomand programele de transfer downloadate de pe net.

| BeautifulMonsterLulu a răspuns:

Ai nevoie de bluetooth pentru calculator.Eu am si merge