| girl95 a întrebat:

Cum pot sa pun o melodie la o prezentare PowerPoint?(sa cuprinda toate slide-urile)

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Clic insert\movie and sound/sound from file\selectezi piesa dorita\
Apoi clic slide show\custom animation\efect options\clic in dreapta piesei\efect\bifezi after\selectezi numarul de slide-uri\ok

| AnneHS a răspuns (pentru Sihastrul):

S-a stii ca asta m-a ajutat mult. Multumesc

2 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Clic insert\movie and sound/sound from file\selectezi piesa dorita\
Apoi clic slide show\custom animation\efect options\clic in dreapta piesei\efect\bifezi after\selectezi numarul de slide-uri\ok