| krysty2000 a întrebat:

Cum pot sa pun smailicuri dejeaba pe odnoklassniki.ru ajutati-ma va rog

2 răspunsuri:
| victoria2007 a răspuns:

Jos sub prietenii care sunt online este o categorie Проверять новые фотографии.pai iata intri si iti alegi timpu pentru a modera poze si citesti putin mai jos regulamentu(care poze le blochezi si care le accepti) Moderind acumulezi puncte, apoi cu punctele respective participi la loturi(аукционы) si asa iti ei dreptul de a te folosi de ele!

| MrSmyle a răspuns:

Aparat99 skype meu intra si pot sa te ajut 100% merge
nu trebuie nici o programa!