| Gabriela_3670 a întrebat:

Cum pot sa raspund la intrebarile de pe TPU?

6 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Cand te loghezi pe site pe prima pagina apar niste intrebari, dai click pe intrebare, scrii raspunsul din rubrica "ai un raspuns pentru x?" imediat de sub intrebare si apoi apesi "Raspunde". Gata. Succes.

| cretzufinish a răspuns:

Ce e stupid in raspunsul meu? Chiar am vrut sa ajut si consider ca e corect ce am zis... daca cineva se considera mai inteligent sa raspunda nu sa dea stupid. raised eyebrows

| Slavic a răspuns:

Buna.

http://www.tpu.ro/ ( sia asa intri in orice intrebare care esti increzuta ca sti raspunsu si raspunsi :)

| alexutzu00791 a răspuns:

Salutarismug

| jo_7646 a răspuns:

Cu grija, în pui mei...ai cu capul? laughing

| jo_7646 a răspuns:

Cretzufinish @Nu te enerva...ca asa știu ăștia inteligenți în pui mei sa dea numai stupide. ce întrebare...hee hee