| wannabe a întrebat:

Cum pot sa scap de ticul de a ma juca cu parul?

7 răspunsuri:
| Mihay95 a răspuns:

Nu stiu si eu am acelasi tic daca afli trimite-mi si mia un mesaj in privat.Eu incerc sa ma gandesc la altceva atunci cand vreau sa ma joc in par

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scapi de păr.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Elimina cauza, nu efectul.

| zaharelstef a răspuns:

Da ciudata chestie pai incearca sal tii mai mult timp prins in coada sau coc sau in tot felul de impletituri pana mea mai intreaba si u poate gasesti si alte fete cu problema asta presupun ca nu esti u sg happy

| wannabe explică (pentru zaharelstef):

Cine a zis ca sunt fata?

| zaharelstef a răspuns (pentru wannabe):

Frate deci daca esti baiat e o problema grava ...pe bune asta e tenta de ghei in ochii lumi