| emmaoanna a întrebat:

Cum pot sa scap repede de cosuri?
am tenul foarte deschis...si imi apar de la orice! help ...mrs la totii :*

3 răspunsuri:
| Florin_6699 a răspuns:

Ai 2 variante ori folosesti Zineryt (il gasesti la farmacie) si capi de cosuri pe moment dar reapar si reapar sau folosesti un tratament indelungat si scapi definitiv de cosuri il gasesti aici http://www.abc-cosmetics.ro.im/cumpara/abc-family-crema-antiacnee-354661

| VladDanyel a răspuns:

Sex mai mult si scapi pe bune nu glumesc

| gavrilgeanina a răspuns:

Poti incerca Zinerit. Si taratele sunt bune. Aaa mai e si malaiul cu mierea ca o masca.laughing