| saby_8822 a întrebat:

Cum pot sa scapi de paduchi?(nu este vorba de mine ci de o colega de scoala care nu are internet si ar dori sa stie si ea)

3 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! pai cred ca cel mai bine ar fi sa mearga la doctor, iar doctorul ei de familie ii va da o reteta.cred ca cu un sampon special.succes!

| Enma a răspuns:

Da este un sampon care ii omoara se ia de la farmacie fara reteta fara nimic 120 de mii parca era? dar dupa trebuie sa se tunda scurt de tot
si sa vada daca are lindini mama ei sa o curetze...

| Madalina857 a răspuns:

Pai iti sugerez lux-mobil stiu ca este de curatat mobila dar iti face sa-ti straluceasca parul.si te mai si scapa de ei...dar atentie sa schimbi totul sau sa bagi la spalat totul ce e facut din material sa nu-i mai primesti...sper ca te-am ajutat fundalove struck