| anonima2405 a întrebat:

Cum pot sa slabesc pana incepe scoala?
PS: vreau raspunsuri care sa funcioneze nu ca mananc cereale si medicamente happy

5 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Du-te si alearga daca vrei 2 kg scapi de ele usor daca esti ca mine sa vrei 8 e mult de munca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net lecti de fitness, alearga, fa abdomene, genuflexiuni etc. Zilnic, dimineata si seara. Si incearca sa mananci mai putina mancare grasa.

Oricum, trebuie sa te straduiesti, mai ai 10 zile la dispozitie.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum ( respectiv dacă eşti fată sau băiat ), pentru ca să vedem dacă este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| SteinZer0 a răspuns:

Toti vreti munca putina si efecte vizibile. Nu poti slabi in asa putin timp (nu observabil).

| vocea a răspuns:

Facand mult sport
https://www.youtube.com/watch?v=n1xv4AiJIxk
mult succes