| Dependentadeacadele a întrebat:

Cum pot sa sterg o grupa de pe mess...thinking ca nu imi apare delete group thinking dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Adella92 a răspuns:

Pai in primul rand ca sa-ti apara delete group. in respectiva grupa nu trebuie sa fie nici un id... i-ar apoi cand vei da click dreapta iti va aparea si optiunea delete group. Daca contine id-uri grupei nu i se va asocia optiunea "delete group".

2 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Ca sa poti sterge grupul trebuie in primul rand sa numai ai niciun id in acel grup.