| alisa05 a întrebat:

Cum pot sa sterg o intrebare de pe TPU! plizz hellp straight face

8 răspunsuri:
| Dizzy a răspuns:

Nu poti sa o stergi.

Sorrysad

| Elena1234456 a răspuns:

Trebuie sa iei legatura cu Raluca.Trimite-i un mesaj sus la "contacte".

| Happyness a răspuns:

Ba da, dai acolo la contact, pui numele, mailu si ii spui sa-ti stearga intrebarea X dai lincu cu intr care vrei sa ie stearsa si raluca o sa ti`o stearga

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Nu poti s-o stergi.
Doar daca intrebarea este raportata ca fiind fara sens, spam, daca are continut obscen/ilegat si daca n-are legatura cu subiectul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite mesaj la contact in care pui link-ul intrebarii si o rogi pe Raluca sa o stearga.In cateva zile se rezolva.Ai putea incerca, de asemenea(s-ar putea sa fie chiar mai rapidhee hee)sa o raportezi cu "caracter irelevant".

| madalykuka a răspuns:

Tio raportezi laughing

| Nebuneală a răspuns:

Spune-i Ralucahappy Si te v-a ajuta ea

| Nebuneală a răspuns:

Ralucai*