| AlinaHoran a întrebat:

Cum pot sa strang credit la Barn Buddy fara sa cumpar? Va rog ajutati-ma.
Fundaaa, desigur:X!

8 răspunsuri:
| Mony a răspuns:

Creditul se poate obtine de pe telefon, mi-a spus varu meu ca el si-o pus credit de pe telefon, da poti sa cumperi pe bani adevaratihappy

sau primesi Credit daca castigi macar o cupa de la recoltehappy

i cam greusad

| lollipop_6643 a răspuns:

La burn budy castigi credite daca... completezi toate premiile la o anumita planta/animal (cand iei cupa) cel mai usor se ia la trifoi sau c e ala verde deoarece creste foarte repede primesti 300 la fiecare cupa completata... --> funda?

| Eliut a răspuns:

Pe Facebook sau Hi5? Pe facebook ai deasupra ceva chestii care daca apesi pe ele te trimit in alt joc, si trebuie sa faci level 10 ca sa primesti 600 credite, altfel nu exista nicio posibilitate. Nici pe hi5, nici pe facebook. Eu sunt level 103 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca faci trofeu la ceva iti da credite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alina raspunsul e NU SE POATE eu sunt ceea care a creeat barn budy pentru mai multe detalii id:ana_tha_dulcica intra pe me ca sa iti dau detalii si toti ceilalti...va astept

| Ghiurca_Angelin_1994 a răspuns:

Stiu eu o metoda...cauta-ma pa facebook la : https://www.facebook.com/angelin.ghiurca

| Niko0o29 a răspuns:

Poti face credite daca primesti o cupa sau mai multe pentru recoltele. ( mergi la realizari si acolo vezi ce poti sa plantezi ca sa castigi cupa) eu sunt la level 183 big grin

| clauditza_3103 a răspuns:

Si eu incerc sa aflu dar pana aquma nu am gasit! scuzecrying