| dada a întrebat:

Cum pot sa trimit un film dupa youtube prin mail...

nu vreau sa trimit URL -ul ci sa-mi para filmul direct big grin?

sper ca ati inteles! big grin ce vreau sa zic

multumesc

3 răspunsuri:
| astertix09 a răspuns:

Trebuie sa ia filmuletul pe calculatorul tau. Folosesti youtubedownloader sau realplayer plugin pentru firefox sa il descarci si apoi folosesti un server gratuit pentru a incarca filmuletul online pentru ca va avea o dimensiune pe care majoritatea casutelor de mail nu o permit. Si tu pui doar link-ul catre acel server iar persoana respectiva il descarca in calculator.
De exemplu transfer ro a fost creat pentru acest lucru
http://s121.transfer.ro/

| Catalion a răspuns:

Deschide Messenger, du-te la tabul "Messenger" si click pe "My Account Info". La acea pagina privata de site du-te la tabul "Updates". Vezi ca e acolo "YouTube". Alege obtiunea "Anyone" daca vrei ca oricine sa-ti vada filmuletele sau doar "My contacts" daca vrei ca doar cei din lista ta de messenger sa-ti vada filmuletele si salveaza. Pe urma tot la tabul "Updates" alege "Share More". In lista aia cauta YouTube si click pe el. Cand iti apare acea casuta scrie numele tau, acel nume pe care l-ai pus la countul tau de YouTube ca sa-l vada toata lumea. Dupa ce til verifica apasa pe acel text care in traducere inseamna sa faci click pe el ca sa te asiguri ca ala e contul tau de pe YouTube ca te duce la contul tau. Asta e tot.

| pyngu a răspuns:

Pai pentru asta ai avea nevoie de programu care iti trage filmele dupa youtube si dupa aia un site de stocare mai mare de 25 de mb cat iti permite mailu si dupa aia prietenu tau poate vedea filmu... dar mai simplu ar fi sai dai linkul:d