| tedytza10 a întrebat:

Cum pot scapa de colaceii de pe solduri? Inafara de abdomene nu stiu! multumesc. si fundita cel mai bun big grin

Răspuns Câştigător
| lightmyfire a răspuns:

Buna.Da,asa cum a zis si Cosmin,sport, sport, sport si iar sport. Unele persoane au corpul de asa maniera incat ori se ingrasa ori nu pun deloc in greutate.Asta e,singura noastra metoda e sa mancam sanatos:fructe si legume bine spalate,mancarea facuta in casa de cele mai multe ori incepand de la paine pana la supe,totul facut in casa si sanatos si mult sport.Ori te duci la sala ori faci tu,in fiecare zi sa alergi jumatate de ora, si dimineata si seara daca vrei si poti sa faci cateva abdomene si exercitii:ridicari de trunchi, etc.Stiu ca e greu, dar in timp o sa vezi schimbari daca faci sport si nu mananci seara mult si consumi fructehappySucces, o zi minunata

1 răspuns:
| Cosmin_4800 a răspuns:

Sport... jogging.