| robertika27 a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri? dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| AndreeaDorica a răspuns:

Nu poti scapa de cosuri, e ceva imposibil, dar incearca sa nu mananci mult din ceea ce contine aluat, zahar, sau ceva picant, de la ele ies o buna parte din cosuri.
Aplica diferite masti naturale, te vor ajuta. O masca foarte buna din medicamente:amesteci foarte bine Betaghen, Ihtiolavaia si Tzincavaia. Mirosul e urit dar efectul merita happy

3 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Foloseste lotiune Lara de la Farmec, e si ieftina si buna.

| qasdw a răspuns:

Sinucidete..nu tu scapi de cosuri, cosurile scapa de tine!

| Anonimcic a răspuns (pentru qasdw):

Ce raspuns inteligent, cred ca te-ai gindit mult la el! Impusca-te, scapa lumea de un ratat ca tine!winking Bafta!