| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri intr-o saptamana?

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Curata-ti fata cu un sapun dove sau nivea si apoi aplica pe fata miere de albine(de 2 ori pe zi aplici mierea) si iti vor trece 90% din ele! E cam neplacut sa stai cu mierea pe fata dar suporti daca chiar vrei sa scapi de ele! Gasesti miere la magazine, sa fie miere de salcam(nu numai) eu de aceea folosesc si am obtinut rezultate! Am luat un borcanel cu 4 lei e si buna de papat dar eu nu o mananc, o dau pe fata!~ e buna si pentru buzele crapate(pe timp de iarna) succes!

| camelia1812 a răspuns:

Un baton de la Avon(10 lei)

la farmacie gasesti mai multe produse. iar farmacista cred ca ti le va recomanda pe cele mai bunebig grin

sau : tai o lamaie, iti iei 2 bucati si le storci pe fata ...ai grija la ochihee hee si stai asa 15 min, apoi te speli cu apa si sapun

sau tratament cu miere sau argilabig grin
bafta. dar oricum cosurile vor trece de la sine, cu putina rabdare big grin

| ZeroBarat1 a răspuns:

Sa le lasi in pace, nu le da importanta, sa nu te speli cu sapun ca-ti agraveaza situatia, spale-te doar cu apa rece si o sa vezi,hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intr-o saptamana? Nu poti... Poate cel mult prin proceduri la cabinete dermatologice cu lumina intens pulsata (IPL) parca, dar nu garantez ca scapi din prima

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu o solutie bine nu cred ca este cea mai potrivita dar estewinking. in primul rand te speli cu apa fierbinte pe fata... dupa care aplici o crema dar asta de 2-3 ori pe zibig grinbig grinla me a functionattongue...incearca succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am am cosuri de vreo 2 ani, si nu m-ai scap de ele! ba imi dispar ba imi apar! am incercat creme si alte chestii naturiste dar nu merge...sincer si eu mi le mai storc, deoarece cand vad ca sunt,, coapte,, nu ma pot abtine sa le las asa! daca aveti vreo idee ca sa ma ajutati...va rog!