| Chrystyne a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri, sau sa le previn?
Plzzz ajutati-ma!
Si daca am vazut ca e la moda, dau fundita! tongue

Răspuns Câştigător
| alby a răspuns:

Poti sa-ti faci o crema naturala:cu iaurt si banane sau: cu iaurt si capsiuni:mod de preparare:tai bananele sau capsiunile in feli, torni iaurt i-trun castron apoi adaugi si feliutele de banane sau capsuni si amesteci pana iti va iesi o crema. Dupaia te dai cu ea pe fata si stai cateva ore 2-3 ore cu ea. Tratamentul acesta il faci timp de 2-3 saptamani si dupa aia o sa ai tenul curat, fin, si stralucitor

2 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Mie imi place mult acest site(e util) ti-l recomand si tie:

http://www.informatiamedicala.ro/......ea-34.html

| veve_3844 a răspuns:

Poti sa folosesti zineryt e foarte bun dar mai bine te duci la dermatolog big grin