| dannycrtsz a întrebat:

Cum pot scapa de emotii sau macar sa le ameliorez incat sa nu observe lumea?
Din cauza emotiilor am luat doar 'avansat' la proba orala la lb romana, imi tremura vocea si mana si m-am balbait la cateva cuvinte, nu ma puteam controla.
Ma urasc atat de mult angry

6 răspunsuri:
| Sebastian2014 a răspuns:

Salut. Ieri si eu am dat competenta la romana. Eu sunt foarte emotiv si din cand in cand ma balbai, cate-o data foarte urat. Ieri eram optimist, dar tensionat putin pana cand a trebuit sa citesc. Am inceput sa citesc si m-am balbait cum nu m-am mai balbait de mult si m-am simtit umilitor stiind ca puteam mult mai mult. Dar stii ce am facut? Mi-am spus ca ORICE AR FI eu o sa zambesc dupa ce ies de acolo si o sa continui sa merg inainte si chiar asa am facut. Si tu ar trebui sa faci la fel! O seara frumoasa! happy

| Bolley a răspuns:

Respira adanc...mananca ciocolata inainte ca sa iti mai ridice moralul. NU te gandi ca o sa esuezi ca asta o sa fie si mai naspa. Incearca sa fii pozitiva il legatura cu bacul sau orice alte examene mai ai. Gandeste-te: mai ai tone de neplaceri care o sa urmeze si tu te panichezi din nimic? :3

| dannycrtsz explică (pentru Bolley):

Sunt baiat, in ***.laughing

| Bolley a răspuns (pentru dannycrtsz):

Atunci ai comportament de fata. No offence

| dannycrtsz explică (pentru Bolley):

E clar ce mentalitate ai. Nu mai da raspunsuri pe TPU.

| Bolley a răspuns (pentru dannycrtsz):

Sorry. Nu eu injur pe aici happy