| AdaIoana18 a întrebat:

Cum pot scapa de petele rosii de pe fata?

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, incearca Bioderma pentru roseata, da rezultate! eu am folosit-o combinat cu apa termala. Bioderma este o gama de produse pe care o gasesti numai in farmacii, cel mai frecvent Sensiblu. Eu ti-as recomanda sa iei toata gama, de la lotiune pana la crema. Nu au miros, nu sunt grase, sunt absolut perfecte pentru ten si nu-ti exagerez. Calmeaza pana la disparitie petele rosii si cuperozakiss

| Victoria a răspuns:

Da-te cu otet de mere pe fata, dupa care adaugi carmin rosu si te stergi cu rivanol. Lasi asa 10 minute, dupa care te dai cu un parfum de casa pe pete(atentie, nu parfum de corp, ci de casa).

| roox a răspuns:

Cel mai sigur lucru' este să te duci la dermatolog(este gratis la spitalul de copiihappy )
Baftă!

| charlie the alien a răspuns:

Foloseste metroruboril si incearca sa cureti fata cu ceai de musetel. Din cate stiam eu cam asta te-ar ajuta( pune astfel de intrebari la rubrica Sanatate)

| Te besk a răspuns:

Fond de ten!