| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de un coS? Help.il am de 4 zile si inca nu imi dispare. Dar problema mai mare e ca este destul de mare si in varful nasuluicrying, ce remedii stiti?

Răspuns Câştigător
| TooxykBarbiiiie a răspuns:

Buna.
Poi si eu azi am scapat de unul super urat de pe nas =]]. Si a fost usor smugsmug laughing.

ce trebuie sa faci :

1. nu il piscalii.

2. aplica putina zeama de lamaie combinata spirt [ am incercat ].

3. apoi, spala`te pe fata.

4. Aplica o masca pe care sa o poti coji.

5. apoi, aplica putin fond de ten pentru piele sensibila, pune`ti o pareche de ochelari si incepe linisitita ziua.

2 răspunsuri:
| AndreeaaaaX a răspuns:

Dezinfecteazal cu Claritine. E o solutie pentru cosuri! Le usuca si apoi cad singure.Este super bun.Eu cu acela scap de cosuri!

Daca ti-am fost de ajutor da-mi o funditatongue

| valycraciun_7669 a răspuns:

Exista o solutie zinerit este foarte puternica si iti dispar imediat cosurile la mine a functionat de minune si chir il recomand