| dragonu3 a întrebat:

Cum pot scapa foarte repede si acasa de cosurile negre de pe frunte, nas, pe langa nas, si de pe obrazi?

3 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Poti scapa de punctele negre daca iti faci mai des un peeling facial, il poti cumpara din magazin de la raionul de produse cosmetice, sau poti sa folosesti malai umezit cu apa calduta si il aplici pe fata prin miscari circulare, iar apoi sa te dai o crema pentru hidratarea tenului care a fost un pic "agresat".
Sper ca te-am ajutat!

Răspuns utilizator avertizat
| aomine18 a răspuns:

Repede nu poti cu timpul, spala-te mai des pe fata cu sapun ( protex ) si poti sa faci si o vizita la dermatolog