| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot slabi doar la picioare? Sus sunt foarte slaba, am slabit foarte tare, mi-au slabit si sanii. de ce oare? Inainte ii aveam mai mari. Devin complexata... Niste sfaturi ceva? Va multumesc.

4 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Crede-ma sunt in aceiasi situatie ca tine si eu subnt slaba in partea de sus, dar la find si la picioaresadeu am tinut regim si am salbit la fel ca si tine si mie mi s-au lasat sanii am dat jos si de la picioare, dar nu prea multsadcred ca singura solutie ar fi sportul, alergatul si exercitiile acestea care solicita partea de jos mai mult.Bafta.

| Denisa_8486 a răspuns:

Date cu lotiuni si mergi cu bicicleta ori cu rolelebig grin

| darkangel_2966 a răspuns:

Atunci cand slabesti prin diete stricte sau pur si simplu te abti de la mancare tinzi sa slabesti exact unde nu vrei, din zona soldurilor, picioarelor si burtii salbesti intodeauna mai greu, iti recomand sa alergi zilnic si sa faci abdomene, e o solutie testata de mine si sincer a avut efecte, intr-adevar ca o sa se vada intr-o luna doua dar o sa fi multimita de rezultate iti garantez, apropo sa nu te apti de la mancare eventual renunta la paine si mananca mai ponderat seara dar nu te infometa, mult succes.

| senorita.ro a răspuns:

In principiu... bibicleta ar fi cam cel mai indicat (Parerea mea)