| MaDaLiNa_5574 a întrebat:

Cum pot sterge acel cont tampit de badoo prin facebook? cand scriu numele meu la google imi apare ca fiind la badoo cu adr si tot.nu reusesc nicicum crying

3 răspunsuri:
| 0c7y a răspuns:

Este foarte usor. In stanga ai pe pagina http://facebook.com lista de aplicatii, sunt cateva, dar poti da click pe "Mai multe" De acolo te duci in dreptu lui badoo si are un "x". Apesi pe "x" si apare o fereastra unde scrie "Remove Badoo". Si asa ai scapat de el;) :D Sper ca te-am ajutat!

| Marioara_Ionescu_1970 a răspuns:

Vreau sa șterg contul meu

| Filip_Adrian_Nicola_1981 a răspuns:

Cum pot sterge acel cont tampit de badoo