| xFaith a întrebat:

Cum pot sterge intrebarile sau raspunsurile date de oameni la intrebarile de pe siteul TPU? plzzz cel mai bun rasp primeste fundita

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poti raporta raspunsurile irelevante, jignitoare, obscene, spam, s. a. m. d. Selectezi una din cele 3 categorii (motivul raportarii), dai clic pe "Raporteaza", completeza motivul raportarii mai amanuntit (in cateva cuvinte) si dai clic pe "Raporteaza". Dar n-ai voie sa raportezi fara un motiv intemeiat. Succes! kisswinking

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@madalina, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! peace signwinking

| Petronela a răspuns:

Nu ai cum sa stergi intrebarile sau raspunsurile altor utilizatori.

| Cristary a răspuns:

Pe ale tale le poti sterge, pe ale altora nu.
Alegi intrebarea -> Dai caracter irelevant -> Raporteaza -> Sterge. Mesajul a fost inregistrat!
Si astepti, se se sterge. Adica, nu o pot vedea alti utilizatori. Pup! Pa Pa!