| lidiaioana a întrebat:

Cum pot sterge un cont sau sa sterg raspunsul la o intrebare de la acel cont? cineva mi-a spart contul si a raspuns in locu meu. fundita +vot(contul este yoyo)fundita+vot

Răspuns Câştigător
| odorash a răspuns:

Bună! În stânga paginii sus ai opțiunea „Contact" (scrie cu bleu și majuscule). Intri acolo și o rogi un administrator să-ți șteargă contul. În câteva zile vei primi o notificare pe mail de la administratorii TPU în care vei fi anunțată că ți s-a șters contul. Dar în caz că nu găsești opțiunea, ai aici linkul: http://www.tpu.ro/contact
Baftă!
Fundă?;;)