| 0IoAnA0 a întrebat:

Cum pot sterge un prieten de pe facebook? funda primului raspunsbig grin.

Răspuns Câştigător
| Pancake a răspuns:

Mai simplu, big grin te duci pe profilul respectivei/respectivului si jos de tot, sub prietenii lui ar trebui sa apara "unfriend" dai click si s-a rezolvat. kiss

2 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Dinpagina ta de facebook, intri pe profilul tau, apoi in lista ta de prieteni. Dai click pe acel prieten pe care vrei sa-l stergi si-ti va aparea pagina lui. In partea stanga, sub lista lui de prieteni scrie: "Scoate din lista de prieteni". Dai click acolo si gata. Succes!

| ZyReXe a răspuns:

Intri pe FaceBook

-Dai Pe Profil
-Apesi pe Prieteni jos in stanga
-iti arata prietenii tot acolo jos in stanga
-Pui mouse pe vreo imagine la vreun prieten
-Dar sa nu dai click
-Si iti arata un creionas micut in dreapta sus la poza prietenului tau
-Te uiti acolo si poate vezi ceva cu Stergere
-Daca nu da-i la Ajutor si iti Arata Acolo

Sper sa te fi ajutat macar putintel