| Brianariri a întrebat:

Cum pot strange mai multi bani am 12 ani si am deja 56 de lei si "castig" 10 lei pe luna dar cum pot strange mai multi bani? Please ...help!

5 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Poi fa treaba in casa si spune-le parintilor sa-ti dea bani sau cu notele la scoala pentru un 9 -5 lei si pentru 10-1-leihee heescuze alte idei nu am la varsta ta.

| bianca a răspuns:

Reprezentant avon

e ceva ok pentru varsta ta si castigi si banuti

add bia_coolgirl94

| KiTTy_8200 a răspuns:

Draguto, viziteaza-ti bunicii, ajuta-i la treaba contra cost, eventual gasesteti un hobby care te-ar putea ajuta. Bafta!

| Ioana2518 a răspuns:

Cand iesi pe afara cu prietenele tale, cere-i lu mamiku tau, sau lui tatiku, sa-ti dea cat au ei. In felu asta daca iti da 2 lei pe zi, in 7 zile faci 14 lei. e bine?:*

| vlad210 a răspuns:

laughing 10 pe luna?! Vb serios. Poi eu vand telefoane laughing. Stai linistita nu le fur. Pe internet sa gasesc telefoane bune la preturi mai mici decat in magazin, cam la jumate. Mrg cere si tu de la parinti. 2 lei de la mama 2 de la tata si se fac banii.winking