| yoanayorga a întrebat:

Cum pot strange niste bani mai multi? Vreau idei va rog!

4 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Lucrand.

| Alexutzapoopuic a răspuns:

O idee de-a mea este sa iti iei o pusculita care nu are dop si trebuie sa o spargi ca sa ia bani, zilnic po sa le ceri 2-3 lei parintilor si sa ii pui in pusculita sa se adune, sau pur si simplu nu mai da bani pe prostioare si poti incerca sa vinzi cateva chesti care nu iti mai trebuire pe okazi, sau inscriete la concursuri la care crezi ca s-ar putea sa castigi, invata mult la mate de exemplu si inscriete la un concurs iar daca castigi iti va prii bine si la invatatura si la financiar... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le ceri parintilor sa iti ia nu stiu ce ca sa mananci acasa, iei respectivele gustari la scoala si banii de pachet ii pui la pusculita.

| bobi595 a răspuns:

Muncesti,imprumuti,vb cu parintii...

daca nu cersestilaughing