| Bixx a întrebat:

Cum pot trimite la radio zu o "recomandare" de farsa? vreau ca de ziua mamei mele sa'i fac o farsa... vreau sa o surprind pentru ca ea a facut acelasi lucru pentru fratele >ei...happy dau funtitza da' sa fie sigur [sclz de categorielaughing]

3 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Eh. completezi unde scrie "Propune o farsa"

http://www.radiozu.ro/farse

| Zennooonn a răspuns:

Intreab-o pe mama ta cum a facut asta si spune-i ca vrei sa-i faci asta unei prietene. funda?

| OanaMariaG a răspuns:

Pana la urma ai aflat cum pentru ca si eu vreau s-a trimis o farsa la radio zu?