| Rucky a întrebat:

Cum pot trimite mesaje cu nr. ascuns?

7 răspunsuri:
| Monna a răspuns:

Din pacate. nu se prea poate:-s
Doar sa suni. [#31#07.]

| Marcelino a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt dar retelele nu ofera acest serviciu.

| raluk200 a răspuns:

Nu se poate din cate stiu eu

| CrazyLife a răspuns:

#31# cred ca asa pui in fata nr funda:X sau incearca asta Intra aici si nu ii va aparea nici un numar sunt 3 mesaje gratuite pe care le poti da prima oara iar dupa daca vrei sa mai dai fa-ti cont e simplu http://www.moove.ro/ sper sa te ajute

| Andre95 a răspuns:

Din cate stiu eu se poate decat suna cu numar ascuns (#31#).

| zuzulyna a răspuns:

Simplu asa cum dai si cum suni cu mr asc funda love strucklove strucklove strucklove struck

| kenan20 a răspuns:

Care vrea sa le zic cum se trimite mesaje cu nr ascuns 5 euro sa va zic...si se poate si proba