| InDaMix a întrebat:

Cum pot vedea mesajele mai vechi de pe mess? Nu mai imi apar la arhiva acolo... ce sa facstraight face?

Răspuns Câştigător
| Jolieღ a răspuns:

Pai eu cand vreau sa vad mesajele mai vechi ma duc la mail apoi dau la -coversatii.Incearca asa!

3 răspunsuri:
| YangMin a răspuns:

Computerul/laptopul tau nu are arhiva "instalata". Adica nu chiar instalata, dar cand intri pe mess, trebuie sa iti apara o fereastra mica. Daca nu iti apare inseamna ca laptopul/computerul tau nu este setat sa iti salveze convorbirile in arhiva.Am avut si eu aceeasi problema.La computer nu mi se salva nimic dar de cand mi-am cumpara laptop, mi se salveaza tot.Asa e si in cazul verisoarei mele.

| Against a răspuns:

Vezi poate iti este setat sa ti se stearga odata ce iesi de pe mess.

| GWS a răspuns:

Trebuie sa te log-ezi pe mess...sus in coltul din stanga click pe butonul Messenger/Preference/History/Show historywinking