| AndreiTudose a întrebat:

Cum pot vedea pozele pe unei persoane de pe facebook daca nu o am la prieteni?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Poți să le vezi numai dacă persoana respectivă îți permite. Trebuie să aibă situat profilul pe public pentru a putea să îi vadă un străin pozele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu. Intri si le vezi, asta daca respectiva persoana nu are profilul setat ca fiind privat. Daca pozele au fost setate in asa fel incat sa le vada doar prietenii, ori ii dai cerere, ori iti faci cont fals si ii dai cerere.