| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti anula o comanda de pe bestial.ro?

8 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Poti trimite un mail la contact@bestial.ro sau un apel telefonic in care sa specifici ca vrei sa anulezi o comanda anume

Orange: 0754 864387
Romtelecom/Cosmote: 0786 231546
Vodafone 0732 883161
ORAR ASISTENTA TELEFONICA: 8 - 16 (simbata 8 - 13)

| Sunnywaves17 a răspuns (pentru Grimmjow69):

Am facut asta, insa nu am primit nici un raspuns.

| Grimmjow69 a răspuns (pentru Sunnywaves17):

Ai trimis email sau ai sunat la ei?

| Sunnywaves17 a răspuns (pentru Grimmjow69):

Mi-a aparut o rubrica unde sa le pot adresa mesajul, asta am si facut, emailul mi-a aratat ca este invalid, si la telefon nu a raspuns nimeni.

| Grimmjow69 a răspuns (pentru Sunnywaves17):

Atunci nu sunt de increde, parerea mea..ai platit produsul online sau ai ales plata raburs?

| Sunnywaves17 a răspuns (pentru Grimmjow69):

Am ales livrare prin Fan curier, insa comanda nu a fost inca procesata din cate a mentionat acolo, am trimis mesaj pe telefon, pe acea rubrica de contactare si am ales sa sterg comanda din istoric, astfel incat dupa mi-a aparut "Nu aveti comenzi" oare s-a anulat?

| Grimmjow69 a răspuns (pentru Sunnywaves17):

Daca nu primesti un email cum ca comanda ta a fost livrata inseama ca a fost anulata...

| Danga_Alexandra_1992 a răspuns (pentru Sunnywaves17):

S-a anulat pana la urma?
Sunt în aceeași situație și eu.