| mOnAsX a întrebat:

Cum poti atrage atentia unei fete sau cum sa o seduci? Funda

1 răspuns:
| Madysss a răspuns:

Poi. In cazul in care va cunoasteti. 1. incearca sa fii un dulce cu ea. 2. incearca sa ii daii dreptatee in tot ce zice. 3. saa staii mereu pe langa ea. 4. cu timpu o sa datii in altele. 5. incerci sa. deveniti f. buni prieteni happy 6. o sa iti faci curaj si o sa o inviti in oras. happy. decat voi doi. si poate poate... :* mult succes happy