| pYtikot345 a întrebat:

Cum poti face o pagina pe facebook sa creasca?

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

In primul rand e recomandat sa recurgi la ajutorul prietenilor. Roaga-i sa dea like, share, intr-un cuvant sa popularizeze pagina.
In cazul in care numarul prietenilor e limitat, incearca sa interactionezi cu alte pagini asemanatoare si sa le ceri publicitate (Share for Share). Daca pagina are un numar mare de like-uri, cu atat mai bine pentru tine.
Ideea este sa imprastii informatia. Ai cont pe youtube, Tumblr sau multe contacte pe Yahoo? Fa-ti cunoscuta pagina de Facebook si in aceste categorii. Totul tine de reclama. Cu cat spui la mai multe persoane, cu atat ''cresti mai mult''.