| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti intrerupe o sarcina timp de o saptamana? Va rog fara critica, si as dori metode care pot sa le fac acasa si plus la asta fara ginecolog.

5 răspunsuri:
| LoveToHate a răspuns:

Nu poti intrerupe o sarcina fara ajutorul doctorului. Spune-i mamei tale te va duce ea la ginecolog.happy
Cine naibii te-a pus sa faci sex neprotejata?
Poti scapa de copil doar cu avort.Nu poti intrerupe sarcina tu acasa, este foarte periculos!

| sekretik a răspuns (pentru LoveToHate):

Hihibig grin
devusca nu-ti fa griji ca nu sunt insarcinatabig grinpur si simplu mii interesant, vreau sa stiu ce fel de raspunsuri voi primi! Dar acasa sunt multe posibilitati dar vreau sa stiu, sa aflu multe.Si am zis fara kritika!

| LoveToHate a răspuns (pentru sekretik):

Ce binehappyM-ai speriatlaughing
Scuze n-am vrut sa critic.Nu asta a fost intentia mea.

| sekretik a răspuns (pentru LoveToHate):

Nui nimic, pur si simplu acum tineretul e asa! mai bine sa afle din timp si sa stie decit sa ajunga si cada in panikabig grinEu oricum astept metode!
Stiu ca trebuie sa maninci lamie fara nimi sau suc si se incepe ciklu sau ridici greu sau faci o baie cu apa fierbinte! Astept metode!

| anonim_4396 explică (pentru sekretik):

Bună! Nu îți face iluzii, nu există metode sigure care să fie folosite acasă, ți-ai pune doar sănătatea și viața în pericol. Du-te mai bine la medicul ginecolog și întreabă ce metode anticoncepționale sunt potrivite pentru tine. Fii înțeleaptă!