| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti petrece singur timpul afara?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te plimbi
sau stai în casă dacă tot ești singur

| Plato a răspuns:

Poti merge intr-un loc linistit, o padure, un lac, sau ce aveti voi in oras si sa citesti.

| Dalmore a răspuns:

Te plimbi, vizitezi ceva, citești o carte în parc (dacă nu e prea frig afară), alergi...

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Eu unul când ieseam singur afara ieseam si ma plimbam de nebun prin oras, mă duceam la terenurile de fotbal si baschet si acolo era întotdeauna cineva care juca si ma băgăm si eu. Mai ieseam la alergat, sau pur si simplu stăteam si ma gândeam cum sa fac ( si mai ales ce ) ca sa evoluez sa îmi fie mai bine ( pe orice plan ).

| FaraNumePls a răspuns:

Alerga ori citeste ceva

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te plimbi. Ultima data când am avut o zi libera și eram singur am mers 21km

| Demetrov a răspuns:

Eu daca eram in locul tau optam pentru cafenea / ceainarie / teatru