| Iancu_Orlando_1992 a întrebat:

Cum poti sa cuceresti o fata care are prieten? big grin dau fundita. dar dati doar intrebari bune.

1 răspuns:
| ElenaZamfi a răspuns:

Nu cred ca poti face asta, atata timp cat respectiva fata are o relatie stabila si chiar il iubeste pe iubitul ei, plus de asta nici nu e frumos ca doi sa se desparta din cauza ta, pentru ca ramai fara amandoi.
Singurul lucru pe care il poti face e sa aduci fata la tine, sa vina de buna voie, fetele sunt atrase de gentalman, mai ales din ziua de azi care chiar sunt foarte rari.
Poti sa-i spui "neata" plus un zambet, sa-i duci ghiozdanu pana in clasa, sau s-o inviti la un suc cu mai multi prieteni, a pai doar voi doi.
Bafta!:*