| Zmeura a întrebat:

Cum poti sa cuceresti un baiat?

5 răspunsuri:
| KatyKat a răspuns:

Sa fii frumoasa, ingrijita, sexy, si sa ai cu ce te mindri, sa ai ce arata la lume, si sigur sa fii shmekera, si desteapta, sa nu te lasi dusa de vint, sa ai incredere in tine, yourselF` it's OK.`

| Bacemi a răspuns:

In primul rand sa fii ingrijita. Sa ai grija de aspectul tau. Sa nu fii prea provocatoare in sensul mai mult dezbracata. Dar sa fii atragatoare prin eleganta si simplitate. Sa fii o persoana joviala. Sa fii deschisa fata de el si sa ai initiativa cand el pare sa nu aiba idei.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu şarmul feminin!
Pa, pa.

| AdelinaC a răspuns:

Sa fii tu inasati si cine se asemana se adunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fate frumoasa pentru el si apoi ai sa vezi ca o sa dea roade raspunsul meu, bafta multa succes! dana pupiki,,,...