| JUST1ANIME a întrebat:

Cum poti sa deschizi culoarea parului? Dar fara vopsea straight face

3 răspunsuri:
| krystal02 a răspuns:

Cu mustel si zeama de lamaie. Ajunge parul pana la un saten deschis chiar spre blond. Fierbi frunze de mustele si apoi adaugi o lamaie, dupa ce te speli clatestete cu amestecul ala. Repeta asta 2 -2 saptamani sau de cate ori te speli si vei vedea rezultatewinking destul de repede zic eu.

| MACookie02 a răspuns:

Cu o masca de par:sucul de la o lamaie si putina apa calduta.O lasi vreo 20 de minute pe cap iar apoi te clatesti si te speli cu sampon si apoi cu balsam.Dar nuo recomand daca aiparul uscat pentru ca masca asta se foloseste pentru parul gras.

| JustForU a răspuns:

Depinde...daca vrei un blond asa mai platinat cu apa oxigenata.Da o sa-ti deschida tare parul!