| Madden a întrebat:

Cum poti sa faci bani pe net? intri pe http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=madden92
Dureaza 2 minute sa iti faci cont si apoi dai referals si faci bani
Grabiti-va ca in fiecare zii se reseteaza referals

2 răspunsuri:
| Madden explică:

AbadBoy incerc doar sa ajung la 70 de dolari sa vad daca merge sa ii scot, din ce am citit pe site-uri e fake dar incercam si eu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi fac eu cont dar fara RefID=madden92, asa ca sa nu faci tu bani ca am fost invitat de tine. E bine? happy
Lasa-ma cu porcariile astea, ia-ti o viata si maturizeaza-te ca n-ai sa vezi banii de pe site ala nici pana la 80 de ani, e fumata treaba!