| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa faci fetele sa te placa?

Precizez ca am doar 14 ani happy

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai ca sa te placa trebuie sa le faci sa se simta speciale - intr-un sens bun happy. Sa ai putin umor si. restul vine de la sine big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aha, pai, asa sunt eu mai mereu, dar am reusit sa agat doar una crying

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Tre sa fii smecher.

| Raiden a răspuns:

Sa fii dragut cu ele, sa le faci sa se amuze, chestii. big grin

| Pisiii :x a răspuns:

Sa le faci sa se simta iubite, frumoase, ca o regina. Trebuie sai faci mereu complimente la cat de bine arata, la cat de buna este si ca o admirii foarte mult.

La mine merge smug