| corinutza_3555 a întrebat:

Cum poti sa faci o persoana geloasa?

2 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu stiu daca se merita sa faci lucrul asta. daca acea persoana ti-a facut ceva incat sa merite asta cel mai bine ignora-l, iar daca nu asa sa faci geloasa o persoana doar pentru ca sa il pui la incercare mai mult ai avea de pierdut ca ar aparea indoiala. funda?

| anonim_2540 a răspuns:

Pai daca stai cu alt baiat daca si il mai bagi in seama. trebuie sa-i areti ca nu-ti pasa de el si ca acum ai pe altcineva, va muri de gelozitate