| Gaby_5114 a întrebat:

Cum poţi să-i explici unui băiat că suferi din cauza lui?

4 răspunsuri:
| luisika a răspuns:

Il poti invita intr-un loc unde sa fiti numai voi 2 si sa-i spuii exact ce simti pentru el:X

| Blackflake a răspuns:

Cel mai bine cred ca ar fi sa te vada tot suparata si cand o sa fiti doar voi doi poti sa-i spui cum te simti si din ce cauza.

| daniela_3499 a răspuns:

Ii spui in fatalaughing

| Andreea_6958 a răspuns:

Ii scriu o poezie(facuta de mine), eu una ma deschid foarte usor si foarte bine prin versuri si poezii... am facut si eu odata o poezie care spuneam cat sufar dupa el, am scris poezia pe'o foaie, la scoala i'am dat'o si am plecat, l'am lasat s'o citeasca
sper ca te'am ajutat:*