| andreea_1522 a întrebat:

Cum poti sa iti iei animal de companie pe lady popular?

Răspuns Câştigător
| BiwCupcake a răspuns:

Nu poti decat cu diamnate sad

dar daca implinesti 105 zile jucate pe lady popular vei primi gratuit 200 de diamante :X

funda? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Poti face asta doar daca ai 200 diamante.
Pa, pa.

| DroGuleTz a răspuns:

Pai draga mea nu poti doar daca ai 200 de diamnte asteapta si tuh pana se fac 100 de zile de cand te joci si le vei primi p toate 200 :* pup dolcik sper ca te-am ajuatt :X:X:Xlove struck(funditapuppy dog eyes)

| Lexii a răspuns:

Pai te duci la "oras", dupa unde scrie "Zoo" si iti alegi de acolo animalul pe care il doresti.
Fiecare animal costa 200 de diamante, poti astepta pana faci 100 de zile si iti da 200 de diamante sau poti cumpara diamante.
Succes! fundabatting eyelashes?