| Aleeeeeeee a întrebat:

Cum poti sa pastrezi o relatie de lunga durata? De ieri sunt impreuna cu Mihnea ( v-am mai spus despre el ) si stiu ca multe fete il plac straight face si sigur o sa se amestece in relatia asta. Nu vreau sa am probleme cu el din cauza asta straight face. Cateva sfaturibatting eyelashes

Va multumesc kiss

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Daca el te iubeste cu adevarat, le va ignora pe celelalte. Tu fii inteligenta si fa tot posibilul sa le ignori si pe ele, arata-i lui cat de mult il iubesti si totul va fi bine.

Multa bafta iar daca mai ai nevoie de ajutor da mesaj privat scumpohappy

2 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Eu sunt repetent la capitolul asta, deci nu pot sa ti dau vreau sfat

Răspuns utilizator avertizat