| andreeq a întrebat:

Cum poti sa scapi de burtica? sau cum poti sa scapi de greutatea in plus

Răspuns Câştigător
| mirella25 a răspuns:

Facand cat mai multe abdomene si mancand multe fructe si legume, in special citrice pentru ca acestea ard grasimile care sunt responsabile cu celulitahappy

3 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

Abdomene daca vrei sa scapi de burtica! Iar daca esti mai grasuta cred ca ar fi bine o cura!

| pepenerosu a răspuns:

Abdomene in fiecare seara, ultima masa la ora 6. incearca sa nu mananci prajeli si carne grasa. mananca cat mai multe legume. si fructe. In rest. muuulta rabdare si ambitiehappy

| mariutza a răspuns:

Muuult spoort...bea multa apa...mananca fructe si legume... diete eu zic ca nu... dupa ce te lasi de ele iei greutate dubla...asta a fost experienta prof mele de bio...

Sanatate!