| lolitaa18 a întrebat:

Cum poti scapa de "colaceii" nedoriti?

Răspuns Câştigător
| dollydee a răspuns:

Ai grija ce mananci si nu va fi deloc greu sa scapi de ei. E vara si sunt multe fructe proaspete care te pot ajuta. Evita pe cat posibil dulciurile, mancarea tip fast food, produsele de patiserie si ciocolata. Si bea muulta apa.e foarte important. Oricum ai o multime de metode eficiente cum ar fi alergatul, inotul, abdomene, mers la sala, coarda de sarit, cursuri de dans, zumba, masaj, gel anticelulitic...etc. Succes!

1 răspuns:
| ElenaZamfi a răspuns:

Abdomene si mancare sanatoase, preferabil acum pepenele rosu depoarece contine multa apa.