| AlinElle89 a întrebat:

Cum poti scapa de cosuriile din cap? Msk

3 răspunsuri:
| Dianna a răspuns:

Schimba samponul.cumpara un sampon de la plafar. eventual cere o recomandare vanzatoarei si ea te va sfatui cam ce iti este bun!

| ing. a răspuns:

Buna.Si eu m-am confruntat mai demult cu o astfel de problema.In afara de cosuri, mai aveam si matreata, si totul din cauza samponului Niveathinking Am fost la farmacie, iar farmacista mi-a recomandat samponul Ducray pe care l-am folosit destul de mult timp pana cand am scapat.
Du-te la farmacie si vezi ce iti recomanda!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta vei scapa daca tai un "i" de la "cosuriile".